Pútnický list – informácia

Milí čitatelia Pútnického listu!

Toto je čas, keď som Vám zvykla posielať aktuálne číslo PL. Je mi to veľmi ľúto, ale začiatkom tohto týždňa sa nám pokazil náš rodinný notebook. Išlo o závažné poškodenie hard disku  (spôsobené pravdepodobne aktualizáciou Windows10) a bohužiaľ sa pri tom zničili všetky dáta,  t.z.celé rozpracované číslo (zamerané najmä na jezuitov) a všetky vytvorené grafické šablóny. Snažíme sa vyriešiť tieto vážne technické problémy a radi by sme Vám priniesli júnové číslo ešte tento mesiac. Predstavuje to veľa práce.

Ďakujem štyrom z Vás, ktorí ste zareagovali na moju prosbu o príspevok na notebook, adresovanú minulý mesiac. Spoločne ste nám prispeli sumou 180,-€. Veľká vďaka. Viacerí IT technici nám už hľadajú vhodný notebook.

V prílohe Vám posielam informáciu o pripravovanej pešej púti z Ostrihomu do Budapešti, kde sa uskutoční Eucharistický kongres.

Zároveň, tento mesiac, otvárame Dom Pútnika v Trstíne. 17.6. pripravujeme večernú adoráciu v trstínskom Hájičku – Kostol Sedembolestnej Panny Márie. V dňoch 18.-20.6., ak bude záujem, budeme pešo putovať do Šaštína.

Informácie nájdete na: www.spojeneruky.sk